Асоціація Нова Музика

2days2nights2018.jpg

Асоціáція Новá Мýзика, (АНМ) — незалежна недержавна некомерційна громадська організація. Заснована в м. Одесі 1995.

Головна програмна мета АНМ ― розвиток нової музики та нового мистецтва в Україні.

Основним завданням АНМ є всебічна підтримка композиторів, музикантів, музикознавців, менеджерів культури, всіх митців, які розвивають новаторські напрями сучасної музики та синтетичних видів мистецтва. АНМ, виходячи з ідеалу вільного розвитку мистецтва, не обмежує поняття нової музики стильовими чи ідеологічними рамками.

1996 АНМ приєдналася до Міжнародного товариства сучасної музики та стала його повноправним членом ― Українською секцією.

АНМ досягає своїх цілей через організацію та проведення різноманітних мистецько-культурних імпрез та акцій (фестивалів, конференцій, майстер-класів тощо), здійснення аудіо- та аудіовізуальних записів, випуск компакт-дисків, публікацію нотних видань та іншої друкованої й електронної продукції. Зокрема, Асоціація щороку проводить Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва «Два дні й дві ночі нової музики».

2000 Асоціацією було створено Музично-інформаційний центр у м. Одесі, діяльність якого спрямована на збирання, обробку та поширення інформації про сучасну академічну українську музику.

Література

Асоціація Нова Музика (офіційний сайт). URL: http://anm.odessa.ua/u_anm-inf.html

Автор ВУЕ

Редакція ВУЕ


Покликання на цю статтю

Покликання на цю статтю: Асоціація Нова Музика // Велика українська енциклопедія. URL: https://vue.gov.ua/Асоціація Нова Музика (дата звернення: 26.02.2021).


Оприлюднено

Статус гасла: Оприлюднено
Оприлюднено:
11.02.2021

Офіційний телеграм-канал ВУЕОфіційний телеграм-канал ВУЕ