Відмінності між версіями «Абу»

 
Рядок 1: Рядок 1:
'''Абу́''' (араб. أبو), Абу-ль, Абу-аль, Абі — частина арабського імен зі значенням «батько». Вживають у повних чоловічих іменах перед іменем першого сина і, відповідно, присвоюють у дорослому віці. На відміну від по батькові, частина імені з «Абу» стоїть перед основним іменем позначуваної особи. Наприклад, в імені Абу Алі Хусейна ібн Абдаллаха ібн Сіни (Авіценни) ім’я Абу Алі (батько Алі), що стоїть перед особовим іменем Хусейн, свідчить, що першого сина ібн Сіни звали Алі. Часто форми з частиною «Абу» трапляються на надгробках.
+
'''Абу́''' ({{lang-ar|اأبو‎‎}}), Абу-ль, Абу-аль, Абі — частина арабського імен зі значенням «батько». Вживають у повних чоловічих іменах перед іменем першого сина і, відповідно, присвоюють у дорослому віці. На відміну від по батькові, частина імені з «Абу» стоїть перед основним іменем позначуваної особи. Наприклад, в імені Абу Алі Хусейна ібн Абдаллаха ібн Сіни (Авіценни) ім’я Абу Алі (батько Алі), що стоїть перед особовим іменем Хусейн, свідчить, що першого сина ібн Сіни звали Алі. Часто форми з частиною «Абу» трапляються на надгробках.
  
 
== Автор ВУЕ ==
 
== Автор ВУЕ ==

Поточна версія на 19:20, 30 вересня 2018

Абу́ (араб. اأبو‎‎‎), Абу-ль, Абу-аль, Абі — частина арабського імен зі значенням «батько». Вживають у повних чоловічих іменах перед іменем першого сина і, відповідно, присвоюють у дорослому віці. На відміну від по батькові, частина імені з «Абу» стоїть перед основним іменем позначуваної особи. Наприклад, в імені Абу Алі Хусейна ібн Абдаллаха ібн Сіни (Авіценни) ім’я Абу Алі (батько Алі), що стоїть перед особовим іменем Хусейн, свідчить, що першого сина ібн Сіни звали Алі. Часто форми з частиною «Абу» трапляються на надгробках.

Автор ВУЕ

Офіційний телеграм-канал ВУЕОфіційний телеграм-канал ВУЕ